Ocak
2016
haber

Dyorum Dergisi'nin Yeni Sayısı Çıktı...

Dyo'nun tüm müşterilerine, paydaşlarına ve takipçilerine bir armağan olarak yayınladığı Dyorum Dergisi'nin 10'uncu sayısı okuyucularla buluştu.


Yıllardır dekorasyon ve boya dünyası tarafından merakla takip edilen Dyorum'un yeni sayısı yayınlandı. Dyorum'un Ocak sayısı, yine ilgi çekici birçok konu ile dopdolu.


Yağmurun ve soğuğun eksik olmadığı kış mevsiminin kendine özel ayrıcalıkları mevcut. Zamanın çoğunun evde geçiriliyor olması da bunlardan biri. Yaz aylarında içimizde hissettiğimiz dışarı çıkma isteğinin yerini, kış günlerinde evimizin sıcaklığını doya doya yaşama arzusu alır. Kışın gelmesiyle birlikte sakin günler artık bizi bekler: Kış bahçelerinde karın keyfi çıkarılır, evinizde vereceğiniz şık davetler için hazırlıklar yapılır. Evlerin dışında da çalışmalar son sürat devam eder. Bildiğiniz gibi, ısı farklılıklarından en az düzeyde etkilenmek ve enerji tasarrufu sağlamak için etkili bir ısı yalıtımı şart. Isı yalıtımı niye ve nasıl yapılır, binanıza yararları nelerdir göz atmak gerekir. Sadece ev değil, eşyalar da kışlık bakım ister. Antika mobilyalar nasıl korunur, mobilya en doğru şekilde nasıl boyanır ustasından öğrenmeli. Ayrıca, kış hastalıklarından korunmanın yolları, araçlara kış bakımı, ekolojik tekstil ürünleriyle doğa dostu evler yaratmanın tüyoları ve çok daha fazlası Dyorum’un bu sayısında sizleri bekliyor.


Dyorum, Dyo tarafından 4 ayda bir yayınlanıyor. 10 bin adet basılan dergi isteyen herkese ücretsiz olarak ulaştırılıyor.