Şubat
2015
urun

Dyo Massiveline’dan Deck Serisi…

DYO’nun ahşap koruyucu ve vernik kategorisindeki Premium serisi Massiveline, geniş ürün yelpazesine iki yeni ürün daha ekledi. Massiveline Su Bazlı Deck Verniği ve Massiveline Yağ Bazlı Deck Verniği; havuz kenarları, plaj iskeleleri, restoranların ahşap zeminleri, oteller ve alışveriş merkezlerinin ahşap yürüme yolları için özel olarak geliştirildi.

Su bazlı ve yağ bazlı olmak üzere iki farklı seçeneğe sahip olan Massiveline Deck Verniği ürünlerinin ortak özelliği; UV dirençleri ve su iticiliklerinin yüksek olmasından dolayı ahşabı uzun süre koruyabilmeleri, ahşabın bakımını kolaylaştırmaları ve en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan çatlama ve soyulmayı ortadan kaldırmaları. Özel formülleri sayesinde, ahşap zeminlerin kayganlaşmasını engelleyerek bu problemi ortadan kaldırıyor.

Massiveline Su Bazlı Deck Verniği
Su bazlı özelliği sayesinde insana ve çevreye dost bir ürün… Mikrotanecikli yapısı ahşaba kaymazlık özelliği kazandırdığından, güvenli bir kullanım sağlıyor ve olası tehlikelerin önüne geçiyor. UV direnci çok yüksek olan Massiveline Su Bazlı Deck Verniği, su geçirmez, böylece ahşaba maksimum koruma sağlar. Çatlama ve soyulmayı engeller, uzun ömürlüdür ve çabuk kurur. Havuz kenarları ve bahçelerin ahşap bölümlerinde ideal bir kullanıma sahip.

Massiveline Yağ Bazlı Deck Verniği
Plaj iskeleleri, havuz kenarlarındaki ahşap bölümler, restoran, otel, alışveriş merkezleri gibi mekânlardaki ahşap yürüme yollarında zeminin kayganlaşmasını engeller. Massiveline Yağ Bazlı Deck Verniği’nin en önemli farklılığı, kat kat üstüne yapılan uygulamalarda zımpara gerektirmediği için işçilik maliyetlerini azaltması ve kolay bakım sağlaması. UV direnci yüksek, su geçirmez ve uzun ömürlü. Çatlama ve soyulma yapmaması da Massiveline Yağ Bazlı Deck Verniği’nin sunduğu avantajlar arasında yer alıyor.

 

DYO’nun ahşap yüzeylerin bakımına yönelik tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için www.dyo.com.tr adresi ziyaret edilebilir.