Şubat
2016
haber

Sevgililer Günü Dekorasyonu

Sofralarınızda aşkın var olmasını sağlayın
Sevgililer Günü kuracağınız sofranın dekorasyonu ve sunuluş şekli büyük bir önem taşır. Sofralarınıza şıklık katabilecek küçük aksesuarlar kullanmanız, küçük notlarla masanıza şıklık katmanız, doğru bir müzik seçiminde bulunmanız ortamı güzelleştirecektir.


Her yerde mum kullanmayı ihmal etmeyin

Evinizin çeşitli yerlerine renkli mumlar yerleştirmeyi ihmal etmeyin. Aydınlatma olarak da hoş bir görüntü oluşturacak olan bu mumlar sayesinde evin girişinden itibaren günün anlamına uygun bir hava yaratabilirsiniz.


Evinizde çiçekler kullanarak romantik ortamlar yaratabilirsiniz

Kokusunu sevdiğiniz ve dekorasyonunuza uygun renkteki çiçekleri kullanmanız da mümkün. Sofralarınıza, salon ve yatak odanıza çiçekler yerleştirebilir, kapı girişinden itibaren çiçekleri çeşitli yerlerde kullanarak romantik alanlar yaratabilirsiniz.


Kalp şeklindeki yastıklar ve aksesuarlar

14 Şubat Sevgililer Günü’nün bir diğer simgesi olan kalpleri de evinizin çeşitli yerlerinde kullanabilirsiniz. Kalp şeklindeki peçeteler, mumlar, pasta ve tatlılar, ucunda kalp olan çubuklar, üzerinde güzel sözler bulunan kağıtlar ve değişik ebatlarda tercih edeceğiniz yastıklar günün anlam ve önemini evinize taşıyacaktır.


Fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz

İlişkinizin farklı dönemlerinde çektirmiş olduğunuz ve güzel hatıralar paylaştığınız anlarınızı yansıtan fotoğraflarınızı toplayıp, kalp şeklinde kestiğiniz bir kartona yapıştırıp etrafını da süs ışıkları ile çevreleyerek bir kolaj hazırlayabilirsiniz.