Eylül
2015
haber

DYO’dan su bazlı yeni saten iç cephe boyası: Hidroten

Çevreye dost Hidroten; ahşap, metal ve binaların iç cephelerindeki her türlü duvar yüzeyine rahatlıkla uygulanabiliyor…


Boya teknolojisindeki gelişmelerle birlikte kolay temizlenme, silinebilme, leke tutmama gibi özelliklerin boyaya eklenmesi hayatımızı kolaylaştırdı. PTFE teknolojisi, Nanoteknoloji, Hybrid teknoloji gibi yenilikleri Türk boya pazarına kazandıran ve kalitesiyle farkını ortaya koyan Dyo’nun boyada alışkanlıkları değiştiren yeni özellikler getiren geniş bir ürün yelpazesi var.


Bu ürünlere en son eklenen ise su bazlı Hidroten saten iç cephe boyası oldu. Ahşap, metal ve binaların iç cephelerinde her türlü duvar yüzeyine rahatlıkla uygulanabilen bir ürün. Akrilik emülsiyon esaslı ve yarı mat bir görünüme sahip Hidroten; su ile silinmeye dayanıklı, örtücü, sararmayan, kokusuz, darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı özellikleri ile öne çıkıyor.


DYO’nun iç cephe boyası portföyünde yer alan diğer seçenekleri gibi Hidroten de Dyo Renk Pınarı’nda renklendirilebiliyor. Renk Pınarı’nın on binlerce farklı rengi arasından kendi zevkinize uygun bir rengi bulmakta zorlanmayacaksınız.


İnsan sağlığını koruyan, çevreci yönleriyle dikkat çeken Hidroten ile birlikte DYO’nun diğer ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için www.dyo.com.tr adresi ziyaret edilebilir.