Ekim
2015
haber

Dyorum Dergisi'nin Yeni Sayısı Çıktı

Dyo'nun tüm müşterilerine, paydaşlarına ve takipçilerine bir armağan olarak yayınladığı Dyorum Dergisi'nin 9'uncu sayısı okuyucularla buluştu.


Yıllardır dekorasyon ve boya dünyası tarafından merakla takip edilen bir yayın olan Dyorum'un yeni sayısı yayınlandı. Dyorum'un 9'uncu sayısı olan Eylül sayısı, yine birçok ilgi çekici konu ile dopdolu.


Dyo’nun sizler için hazırladığı bu yeni sayısındaki öneriler sayesinde, evlerinize küçük dokunuşlarda bulunarak büyük etkiler yaratabilirsiniz. Bu etkiyi yaratmaya evinizin dışından başlayabilirsiniz. Evlerin kartviziti olarak kabul edilen dış cephelerin her daim bakımlı görünmesi düşünüldüğü kadar zor değil. Evinizin içi gibi dışını da şık bir görünüme dönüştürmek için evinizin iç dekorasyonunda başta da söylediğimiz gibi sarıların, sonbaharı çağrıştıran yeşillerin hakimiyet kurduğu bir tarz yaratabilirsiniz.


Yine bu sayımızda, modası geçmeyen deri mobilyalar hakkında bilgi edinebilir, deri mobilya seçiminde nelere dikkat edilmesi gerektiği ve onları nasıl korunacağına dair ipuçlarını bulabilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullandığınız rengin aslında karakterinizin hangi yönünü ortaya çıkardığını öğrenebilirsiniz. Evle ilgili sonbahar hazırlıklarını tamamladıktan sonra kendiniz için de bir şeyler yapmayı ihmal etmemelisiniz. Dyorum’un önerdiği bitkisel ürünlerle kışa sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz. Ayrıca 2016 sonbahar modası hakkında ipuçlarını da bu sayımızda öğrenebilirsiniz.


Dyorum, Dyo tarafından 4 ayda bir yayınlanıyor. 10 bin adet basılan dergi isteyen Dyo müşterilerine ücretsiz olarak ulaştırılıyor.