Kasım
2014
renk

Bereketin Renkleri Evlerin Kapısını Aralıyor

Bazı renkler vardır kullanıldıkları ortamda karakterleriyle var olurlar. Enerjilerini bulundukları ortama yansıtırlar. Bereketin, bolluğun rengi olarak bilinen toprak tonları soğuk günlerde içinizi ısıtacak bir dekorasyon ile evlerinize giriyor.

Sonbahar denildiğinde akla ilk gelen renklerden olan toprak tonları ev dekorasyonunun da vazgeçilmezleri arasında. Dyo İç cephe renk kartelasında yer alan Sufle, Vizon, Latte ve Alaçatı evlerde sıcak bir meltemin esmesini sağlıyor. Bu renklerin hakim olduğu her ortamda kendinizi dingin ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Evlerde aile bireyleri arasında sıcak bir ortam yaratabilmek adına özellikle yemek odalarında ve oturma odalarında toprak tonları kullanmak doğru bir tercih olur. Evde genel bir hakimiyet sağlaması açısından Sufle, Vizon, Latte ve Alaçatı gibi renkleri duvara uygulayabilir, ortama şıklık katmak ve dengeli bir dekorasyona imza atabilmek için mobilya tercihini açık tonlardan yana kullanabilirsiniz. Aklınıza gelen hemen hemen her renkle uyum içinde kullanılabilecek bu tonlar farklı kombinlerle ev dekorasyonunu ayrıcalıklı bir hale getirir.

Modası hiçbir zaman geçmeyecek, evinizde her zaman şıklık ve zarafeti temsil edecek bu renklere ve çok daha fazlasına Dyo’nun renk kartelasından ulaşabilirsiniz.