Kasım
2015
renk

Hem Renklendirin Hem Koruyun

Binaları hem renklendiren hem de koruyarak konforu artıran Teknotex, bir dış cephe boyasından beklenen tüm özellikleri içinde topluyor. Yağmur suyu ile kendini temizleyen Teknotex’i tercih edenler, yağışların etkisini artırdığı şu günlerde doğru kararı vermenin rahatlığını yaşıyor.


Teknotex, yağmur suyu ile kendini temizlerken su buharı geçirgenliğinin yüksekliği sayesinde nemin dışarı çıkmasını sağlıyor. Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı dış cephe boyası Teknotex, yüksek kir ve su itme direncine sahip. Yağmurun yanı sıra güneş ışınlarına ve deniz kıyısındaki tuzlu nemin olumsuz etkilerine karşı dayanıklı olması ile dikkat çekiyor.

Mükemmel bir örtücülüğü olan Teknotex, bu yönüyle uygulama sırasında da avantaj sağlıyor. Her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla, sıva gibi mineral yüzeyde kullanıma uygun.

DYO’nun dış cephe kaplaması ürün grubunda yer alan Teknotex Grenli de, yüzeyde oluşturduğu gren deseni ile binalara dekoratif bir görüntü kazandırırken, Teknotex’in tüm üstün özelliklerini de üzerinde taşıyor.