Aralık
2015
renk

Tiyatro Martı’nın “Hoşgeldin Boyacı” adlı oyunu Dyo’nun katkılarıyla renklenmeye devam ediyor...

Güzin-Erdal Özyağcılar ve kızları Zeynep Özyağcılar’ın kurduğu Tiyatro Martı, “Hoşgeldin Boyacı”nın heyecanını yaşamaya devam ediyor. Televizyon ve sinemada önemli projelere imza atan Erdal Özyağcılar’ın 18 yıl aradan sonra yeniden tiyatro sahnesine döndüğü oyun, DYO’nun katkılarıyla sahne almaya devam ediyor. Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner’in başrollerini paylaştığı komedi oyunu “Hoşgeldin Boyacı” izleyenlere keyifli dakikalar vaat ediyor.


Televizyonun başından bir süreliğine de olsa kalkıp, tiyatro sahnesinin çekimine kapılmak için güzel bir nedenimiz var. Tiyatro Martı’nın komedi türündeki oyunu “Hoşgeldin Boyacı” gündelik yaşamın sorunlarından uzaklaşıp, ‘gülmek için biraz mola’ diyenler için ideal. Usta oyuncu Erdal Özyağcılar’ı uzun bir aranın ardından tekrar sahnede izlemek de cabası. Donald Churchill’in yazdığı ve Füsun Günersel’in dilimize çevirdiği oyunun yönetmenliğini Arif Akkaya yaparken, Erdal Özyağcılar’a Berna Laçin ve Gözde Çetiner eşlik ediyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken “Hoşgeldin Boyacı” adlı oyunun sahneye koyulmasına, “Sanat dünyayı, DYO evlerinizi renklendirir” anlayışıyla boya sektöründe kaliteli işlere imza atan DYO destek vermeye devam ediyor.